Žabincový prolog se chystá na neděli 17/6/12

plakát - pozvánka na Žabincový prolog 2012První tři ročníky obnoveného recesistického cyklozávodu Žabincový prolog se konaly v září, nyní konečně závod dostojí svému názvu a posouvá se blíže k začátku Havránkovy cyklosezóny. Žabincový prolog 2012 proběhne v neděli 17/6/12 od 10:00 (registrace začíná v 9:30) na obvyklém místě, tedy před obecním úřadem Všestudy.

Nejprve vyrazí na start (trať měří 500 m) děti rozdělené podle počtu a věku do několika skupin – na každého dětského účastníka čeká malá odměna. Kromě kol mohou jet na tříkolce, koloběžce nebo třeba odstrkovadle, a kdyby to ty nejmenší samy nezvládly, může jim jejich doprovod nejen fandit, ale i pomáhat. Po dětech vyrazí na trať dospělí, které čekají dva okruhy kolem části obce – celková délka trati činí pět kilometrů. Jako každý rok máme připravené nejen odměny pro nejrychlejší, ale také pro nejlépe maskované jezdce.

Žabincový prolog společně pořádá SK Viktoria Všestudy, RC Havránek a Dolní Povltaví, o.s..

Děti se mohou před závodem, v jeho průběhu i po něm zabavit na dětském hřišti a také na trampolíně. A jak že to obvykle vypadá? Podívejte se na video z loňského roku.

Jak to vypadalo na předešlých ročnících? To se můžete dozvědět na fotografiích i videích.
2011: článek na webu Všestud (2011)
2010: fotky z roku 2010 na flickru
2009: video a odkaz na fotografie byly v pozvánce na rok 2010

Zájemci se mohou registrovat už v předstihu a vyžádat si tak například i nějaké startovní číslo (pokud ještě bude volné) – například v komentářích k tomuto článku, e-mailem administrátorovi webu nebo třeba na akci Žabinec na Facebooku. Zároveň se tak vyhnout frontě u registrace před zahájením závodu.

mapka závodu

Zobrazit místo Žabincový prolog Všestudy na větší mapě

1 komentář k příspěvku “Žabincový prolog se chystá na neděli 17/6/12”

  1. Havránek » Archív » Čtvrtý ročník “Žabince”: zase o pár cyklistů víc říká:

    […] recesistický závod (pozvánka) společně připravují RC Havránek, SK Viktoria Všestudy a Dolní Povltaví, […]

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.