Rubrika: akce


Devátá sbírka krabic pro 234 dětí

Pondělí 9. 11. 2020 připravil(a) katia

Devátá sbírka dárků pod stromeček pro děti z Kralupska a Roudnicka.

Přijďte přivítat jaro na zámek Veltrusy

Pondělí 23. 3. 2015 připravil(a) katia

vazba-modrenceI letos se Havránek zúčastní tradiční akce Jaro na zámku, která se koná na zámku Veltrusy v sobotu 28. 3. 2015 od 10 do 17 hodin. Po celý den budou v Rudolfově sále připraveny výtvarné dílničky pro děti i dospělé – vytvořit si můžete jarní vazbu z květin, velikonoční drobnosti, velikonoční dekorace z papíru i jiných materiálů. Před zámkem budou stát stánky s řemeslnými výrobky a občerstvením. Těšit se můžete i na dětské ochotnické divadelní představení a na jarní výzdobu nádvoří, která vás přenese do jarní atmosféry… i kdyby ještě mrzlo, až praštělo.

Veltruský karneval je za dveřmi

Neděle 22. 2. 2015 připravil(a) katia

výzdoba - umístěnaU příležitosti masopustních oslav ve Veltrusech vás zveme také na odpolední dětský maškarní karneval, který se koná v sobotu 28. 2. 2015 od 15:00 v sokolovně. Letošním tématem karnevalu je Máme rádi zvířata – těšíme se na všemožné masky ze zvířecí říše (ale není to podmínkou). Můžete očekávat dovádění na parketu, soutěže, úkoly na stanovištích a hry. Prosíme rodiče i děti, aby si přinesli obuv na přezutí. Vstupné 50 Kč/ rodina.

A jak probíhal loňský karneval, se můžete podívat zde.

Jarní bazárek oblečení

Čtvrtek 19. 2. 2015 připravil(a) katia

V sobotu 21. března od 9:00 do 19:00 (pauza mezi 12:00-14:00) a v neděli 22. března od 9:00 do 12:00 se bude konat v prostorách Havránka Jarní bazárek. Nakoupit zde budete moci jarní a letní oblečení či obuv pro děti, dámské oblečení, hračky či sportovní vybavení na léto (kola, odrážedla, motorky atp.). Velký výběr a […]

Odpoledne pro hračičky: modeláři z Kralup předvedou své umění

Čtvrtek 5. 2. 2015 připravil(a) katia

hracickoveRodinné centrum Havránek opět pořádá odpoledne pro milovníky všeho na dálkové ovládání, ať už jsou to autíčka, letadýlka, vrtulníky, kvadrokoptéry či jiné modely. Odpoledne pro hračičky se bude konat 14/2/15 od 15:00 ve veltruské sokolovně (Palackého 450, vstup z Tyršovy ulice kolem tenisových kurtů). Vyzkoušet si budete moci třeba slalom mezi kužely, průjezd přes překážky i závod na rychlost. Pro malé závodníky je připravena i sladká odměna. Letos nám přijdou své umění ukázat i RC modeláři z Kralup – a určitě se bude na co dívat, protože jejich akrobatické kousky s letadly i auty jsou opravdu dechberoucí.  Vstupné dobrovolné.

Anglické čtenářské workshopy

Středa 4. 2. 2015 připravil(a) katia

gift-booksSrdečně zveme malé čtenáře na workshopy s naší lektorkou Hankou Hrubou – jazyková škola Accolang. První dva se konají už koncem února, přesněji v pátek 20/2/15 v naší herně.

English Reading Workshops děti naučí, že číst v angličtině neznamená překládat každé slovíčko, ale pochopit, o čem příběh je. V každém workshopu společně přečteme a zábavným způsobem zpracujeme vybranou knížku, kterou dětem lektorka zapůjčí. Cena worskhopu činí 300 Kč, pokud si dítě knihu jen zapůjčí, 400 Kč, pokud mu kniha zůstane. A  o čem že se bude číst?

Martinský lampionový průvod bude 11/11/14

Pátek 7. 11. 2014 připravil(a) info

plakát zve na Svatomartinský lampionový průvodLetos už poosmé projde městem Veltrusy lampionový průvod – jako obvykle 11. listopadu, tedy na svátek svatého Martina, který letos vyšel na úterý. Opět budeme s lampiony a případně jednoduchými hudebními nástroji odcházet od sokolovny v 17.00 hodin. Půjdeme pod náměstí, kde bude připravena ohňová show, martinské rohlíčky, malé překvapení. A pro ty odvážnější účastníky opět i cesta temným lesem po stopách koně sv. Martina.

Kromě lampionu si nezapomeňte teplé oblečení (byť předpověď zatím naznačuje teplotu kolem deseti stupňů a čistou oblohu) a hlavně dobrou náladu.

Pokud se chcete podívat, jak to obvykle vypadá, odkazy na fotografie najdete na konci předloňské pozvánky.