Havránkova cyklosezóna začíná tuto sobotu

Středa 18. 4. 2012 připravil(a) info

ilustrace: cyklovýlety pro rodiny s dětmiV sobotu 21/4/12 v 10:00 startuje od brány zámeckého parku Veltrusy už sedmý ročník Havránkových cyklovýletů. A jako každý rok i tentokrát začínáme tím nejméně náročným výletem (celkem zhruba 20 km) do osvědčeného cíle – Zooparku Zelčín.

Zveme všechny příznivce poklidné jízdy po cestách a vedlejších silničkách v naprosté rovině. Trasa je vhodná i pro malé děti na vlastních kolech (ty nejmenší na tyči), rodiče s dětmi v sedačkách nebo cyklopřívěsech. Po všech účastnících požadujeme helmy. Tempo je mírné, na začátek i závěr sezony volíme kratší a snazší cíle, v létě počítáme s teplejším počasím a vydáváme se i trochu dál, jak je vidět v plánu na celý rok, který si můžete prohlédnout po rozkliknutí článku.

Cyklosezonu otevíráme tradičně v Zelčíně

Čtvrtek 15. 4. 2010 připravil(a) katia

ilustrace: cyklovýlety pro rodiny s dětmiNedlouho před prvním cyklovýletem letošního roku zveřejňujeme přibližný plán cyklovýletů na sezonu 2010. Snad bude počasí milostivější než loni a bude nám tentokrát – tedy poprvé v sobotu 17/4/10 – přát. Přidat se můžou samostatní cyklisté, rodiče s dětmi v sedačkách nebo cyklopřívěsech, po všech účastnících požadujeme helmy. Tempo je mírné, na začátek i závěr sezony volíme kratší a snazší cíle, v létě počítáme s teplejším počasím a vydáváme se i trochu dál. Všechny výlety s výjimkou kokořínského startují vždy v sobotu v 10:00 od hlavní brány do veltruského parku, kde je naše hlavní shromaždiště. V dalších článcích budeme k následujícím výletům upřesňovat podrobnosti.

Havránek už naplánoval cyklovýlety na rok 2009

Úterý 14. 4. 2009 připravil(a) info

Dana veze Lucinku na tyči (Trailgator)Čtvrtým rokem letos Havránek a jeho příznivci vyrazí na kole objevovat nejen krásy dolního Povltaví. A protože tradice je tradice, tak počtvrté letos zahájíme výletem do Zelčína, a to už tuto sobotu – tedy 18/4/09. Vyrazíme v 10:00 od brány do Veltruského parku a čeká nás zhruba 25 km nenáročné trasy.

Níže najdete více informací a plán dalších cyklovýletů na rok 2009.