Předpověď se nenaplnila a první cyklovýlet se podařil

Středa 25. 4. 2012 připravil(a) info

Přestože předpověď počasí si na sobotu 21/4/12 plánovala zataženo a přeháňky, účastníci prvního letošního Havránkova cyklovýletu nezmokli. Zpočátku sice bylo zataženo a větrovky zůstaly na těle, ale už před přívozem slunce mraky zahnalo a větrovky zmizely v kapsách. Ale možná zahnal mraky luňák červený, kterého jsme zahlédli mezi Dědibabama a Křivousama (ano – i takovéhle obce máme na trase).

Dále v článku najdete video a odkaz na fotografie!

Soutěžte s cyklovýletníky

Středa 11. 5. 2011 připravil(a) katia

cyklovýlet do Zelčína projíždí veltruským parkemPopáté v historii nás cyklovýlet v sobotu 23/4/2011 zavedl do Zelčína. Jízdu rovinou suma sumárum 26 km dlouhou lze nazvat Jízda pohodička, zvlášť když slunce svítí a vítr jen mírně duje. Otevřeli jsme tak další sezonu cyklojízd, která letos čítá pět vyjížděk plus jako třešničku na dortu neseriózní zářijový závod Žabincový prolog. A teď jedna novinka: rodina, která absolvuje nejméně čtyři z pěti cyklovýletů, získá pro všechny své členy trička s logem Havránkových cyklovýletů.

Příští šanci máte už v sobotu 14/5/11, kdy jedeme podél Vltavy. Start opět v 10:00 od brány do zámeckého parku Veltrusy.

Na konci článku najdete video z prvního cyklovýletu a odkaz na vybrané fotografie.

Lepší počasí jsme si snad ani přát nemohli

Neděle 25. 4. 2010 připravil(a) info

cyklovýlet do Zelčína: u Červeného mlýnaPočasí přímo skvostné přálo prvnímu Havránkovu cyklovýletu v roce 2010, a to přesto, že den před ním hygienici i meteorologové strašili spadem prachu pocházejícího z islandské sopky Eyjafjallajökull. My jsme si však sobotu 17/4/10 užili.

Jde už o pátou cyklosezonu RC Havránek (přehled všech plánovaných výletů na rok 2010) a popáté jsme začali výletem do ZooParku Zelčín, který nás nezklamal. Kromě dobrého jídla, návštěvy pískoviště a projížďky na koníkovi jsme samozřejmě neopominuli ani prohlídku různých běžných i cizokrajných zvířátek. Posoudit, jak se výlet vydařil, ostatně můžete z několika fotografií a videa posoudit sami.

Odkaz na fotografie i video najdete po kliknutí na odkaz pod článkem či na titulek.