Veltruský karneval je za dveřmi

Neděle 22. 2. 2015 připravil(a) katia

výzdoba - umístěnaU příležitosti masopustních oslav ve Veltrusech vás zveme také na odpolední dětský maškarní karneval, který se koná v sobotu 28. 2. 2015 od 15:00 v sokolovně. Letošním tématem karnevalu je Máme rádi zvířata – těšíme se na všemožné masky ze zvířecí říše (ale není to podmínkou). Můžete očekávat dovádění na parketu, soutěže, úkoly na stanovištích a hry. Prosíme rodiče i děti, aby si přinesli obuv na přezutí. Vstupné 50 Kč/ rodina.

A jak probíhal loňský karneval, se můžete podívat zde.

Přihlášky na školní rok 2014 – 2015

Neděle 24. 8. 2014 připravil(a) katia

Nová sezona v Havránku začíná 15. září – od 24. srpna se můžete hlásit do jednotlivých kurzů. Věnujte prosím pozornost pravidlům, některá se mírně změnila. Pravidla pro přihlašování: – Přednost mají dříve přihlášení. – Přihlašujte se prosím pomocí webového formuláře. Jen v případě, že nemáte přístup k internetu, ozvěte se konkrétní lektorce telefonicky. – První, […]

Přijďte si na karneval zakouzlit!

Čtvrtek 13. 3. 2014 připravil(a) katia

Letošní oslavy veltruského  masopustu a s nimi i náš dětský karneval připadají na sobotu 15/3/2014. Od 15 hodin uvítáme všechny masky, tedy nejen ty, které se nechají inspirovat tématem Kouzlení. Těšíme se, že si společně zakouzlíme. Jako obvykle se bude trochu „sportovat“, trochu tvořit, poznávat… a doufáme, že i tancovat! Karneval se koná ve veltruské […]

Třetí domov RC Havránek

Středa 2. 10. 2013 připravil(a) katia

[caption id="attachment_1981" align="alignleft" width="200"]budova Sokola: hlavní vstup  [/caption]Letos v září se Havránek podruhé stěhoval… a opět jen o pár desítek metrů dál. Sídlíme nadále v budově Sokola, ovšem vstupuje se z Palackého ulice. K parkování kočárků používáme vstupní halu a v klubovně se odehrává všechno ostatní. Klubovnu bylo nutné upravit, aby vyhovovala potřebám dětí a působila útulněji – především dostala nový koberec a lino v pracovní části. Drobné úpravy stále pokračují, a jestli máte chuť, můžete se zapojit i vy. Děti si zatím nestěžovaly a prostornou světlou místnost bleskově zabydlely.

Veltruský „vodní“ karneval tentokrát bude v Sokolovně

Čtvrtek 1. 3. 2012 připravil(a) katia

na karnevalu byly povedené maskyU příležitosti oslav masopustu ve Veltrusích vás zveme také na odpolední dětský karneval, který se koná v sobotu 3/3/2012 od 15 hodin v sokolovně. Jeho tématem je tentokrát voda a vše, co s ní souvisí. Můžete s dětmi vyrobit masky vodních zvířátek, lodiček, námořníků, rusalek, vodníků… ale není to rozhodně podmínkou, uvítáme zkrátka všechny nejroztodivnější maškary, které se dostaví. Inspiraci můžete hledat třeba i ve fotografiích z loňska. Čekejte jako obvykle hudbu, tanec, soutěže.

Nezapomeňte si prosím přezůvky, v tělocvičně je přezutí nezbytné!

Za poskytnutí sálu a vybavení děkujeme Sokolu a ASPV Veltrusy.