Putovní výstava mateřských center zahájena

Čtvrtek 29. 10. 2009 připravil(a) katia

Krajské koordinátorky Sítě MC Jiřina Chlebovská a Jindra Pačesová to celé organizovalyV předvečer státního svátku, přesněji v úterý 27/10/09 v 15 hodin, se mělnické muzeum zaplnilo k prasknutí dětmi, rodiči i dalšími váženými hosty. Pozvání přijali také radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Středočeského kraje PaedDr. Milan Němec, starosta Mělníka Mgr. Miroslav Neumann, krajská zastupitelka Dagmar Nohýnková i prezidentka Sítě mateřských center Mgr. Rut Kolínská.

Dále v článku najdete odkaz na fotogalerii.

Anglické vystoupení na vernisáži v Mělníce

Čtvrtek 22. 10. 2009 připravil(a) katia

budova Regionálního muzea MělníkV úterý 27/10/09 v 15:00 bude v mělnickém muzeu otevřena Putovní výstava fotografií „Jak se žije v mateřských centrech Středočeského kraje, aneb MC jako služba rodině“. Děti z Havránka tu vystoupí s ukázkou své hodiny angličtiny. Budě to jejich premiéra a moc se na ni těší!

Výstava se koná pod záštitou radní Středočeského kraje pro sociální oblast Mgr. Zuzany Jenstchke Stöcklové a s přispěním fondu hejtmana MUDr. Davida Ratha. Mělnické akce se bude účastnit také prezidentka Sítě Mateřských center Rut Kolínská a další osobnosti.

Vernisáž připravují RC Kašpárek Mělník, RC Havránek Veltrusy a RC Neználek Kralupy, vystoupí děti z MŠ Zvoneček a RC Havránek, malí návštěvníci se mohou těšit na výtvarnou dílnu a představení divadélka Romaneto „Vodnická pohádka“, všichni na zábavný kvíz s losováním o ceny, v kterém prokáží schopnost pozorně si prohlédnout vystavené fotografie. Výstava na Mělníku zůstane do 20/11/09, poté poputuje do okresu Kladno.

Tři oceněné společnosti přátelské rodině

Sobota 17. 5. 2008 připravil(a) katia

logo: Společnost přátelská rodiněTři společnosti: Le Petit café (Veltrusy), Restaurace Modrá pasáž (Kralupy) a také kralupská farní charita, nominované Havránkem za svůj přístup k rodině, získaly titul Společnost přátelská rodině. Rozhodla o tom krajská komise na Mělníce, kde ocenění v pátek 16/5/08 v 15:00 slavnostně předal senátor Jiří Nedoma v rámci vernisáže výstavy Rodina.

Kampaň je projektem Sítě mateřských center, jíž je Havránek členem, a je zaměřena na posílení prorodinné politiky. Je organizována na několika úrovních (místní, krajské, celorepublikové).

Na konci článku je odkaz na fotogalerii.