Přihlášky na školní rok 2014 – 2015

Neděle 24. 8. 2014 připravil(a) katia

Nová sezona v Havránku začíná 15. září – od 24. srpna se můžete hlásit do jednotlivých kurzů. Věnujte prosím pozornost pravidlům, některá se mírně změnila. Pravidla pro přihlašování: – Přednost mají dříve přihlášení. – Přihlašujte se prosím pomocí webového formuláře. Jen v případě, že nemáte přístup k internetu, ozvěte se konkrétní lektorce telefonicky. – První, […]

Havránkovu cyklosezónu 2011 ukončil Žabinec

Neděle 11. 9. 2011 připravil(a) info

ilustrace k Havránkově cyklosezóně (tato z roku 2010)Žabincový prolog byl navzdory svému názvu poslední akcí Havránkovy cyklosezóny. A akcí úspěšnou, což dosvědčí jak fotografie, tak zejména video. Ostatně odkaz na obé a také na repotáž Mělnického deníku a výsledky najdete v článku na webu Všestud.

A jaká byla letošní Havránkova cyklosezóna? Opět bohatá a opět do ní neblaze zasáhlo i počasí, když jsme jeden cyklovýlet zrušili. I tak se ale sezóna vyvedla. Za posledních šest let už jsme absolvovali 23 cyklovýletů (ty kvůli nepřízni počasí zrušené nepočítáme) a k nim ještě tři ročníky Žabincového prologu (jako jedni z organizátorů). Sledovali jsme, jak nám dětští účastníci vyrůstají z cyklovozíků na tyč a jak už sami zvládnou i poměrně dlouhé výlety po vlastní ose. Dále v článku najdete přehled dosavadních cyklovýletů a odkazy na videa a fotky z nich. A v příští roce se opět těšíme na kole na shledanou.

Dále v článku najdete odkaz na videa a fotografie.

Program sezony 2011-2012, nově s Yamahou!

Úterý 23. 8. 2011 připravil(a) katia

hudební školička Yamaha od září 2011 v RC HavránekNová Havránkova sezona začne v pondělí 19/9/2011 a potrvá do konce května 2012. Největší novinkou v nabídce je oblíbená hudební školička Yamaha, kterou u nás bude vyučovat Michaela Eremiášová. Dochází i k dalším změnám a úpravám programu a opět je tu prostor i pro vás, abyste přišli se svými nápady na pravidelné programy nebo akce.

Celý program přehledně popsaný a s vysvětlivkami najdete na zvláštní stránce. Určitě si všimnete i úprav cen – bez nich už bychom provoz za změněné nájemní smlouvy nedokázali udržet. Ve vstupném na Výtvarku nebo Barevné dopoledne je už samozřejmě započítán materiál, který s dětmi spotřebujeme při vyrábění. Ceny jazykových kurzů se pak nemění.

Soutěžte s cyklovýletníky

Středa 11. 5. 2011 připravil(a) katia

cyklovýlet do Zelčína projíždí veltruským parkemPopáté v historii nás cyklovýlet v sobotu 23/4/2011 zavedl do Zelčína. Jízdu rovinou suma sumárum 26 km dlouhou lze nazvat Jízda pohodička, zvlášť když slunce svítí a vítr jen mírně duje. Otevřeli jsme tak další sezonu cyklojízd, která letos čítá pět vyjížděk plus jako třešničku na dortu neseriózní zářijový závod Žabincový prolog. A teď jedna novinka: rodina, která absolvuje nejméně čtyři z pěti cyklovýletů, získá pro všechny své členy trička s logem Havránkových cyklovýletů.

Příští šanci máte už v sobotu 14/5/11, kdy jedeme podél Vltavy. Start opět v 10:00 od brány do zámeckého parku Veltrusy.

Na konci článku najdete video z prvního cyklovýletu a odkaz na vybrané fotografie.