PF 2011

Pondělí 10. 1. 2011 připravil(a) katia

PF 2011
Milí návštěvníci Havránka a Havránkova webu, moc Vám děkujeme za přízeň v letech 2006 – 2010 a přejeme sobě i Vám, ať se současný rok 2011 vydaří – pokud možno – ještě líp. Ať jste zdraví, zažijete s dětmi málo starostí a hodně radosti, a ať Vaše rodiny drží pospolu, protože to je veliká cennost a (možná dnes dokonce) vzácnost.

PF 2010: Těšíme se na další rok

Čtvrtek 31. 12. 2009 připravil(a) info

PF 2010

Jeden rok skončil a nový začíná. Havránek oslavil třetí rok své existence a vstupuje do čtvrtého. Chce pokračovat v osvědčených akcích a bude zkoušet i některé další novinky. Sledujte web a vše se vždy dozvíte.

Děkujeme všem návštěvníkům, příznivcům i sponzorům a v neposlední řadě těm, kteří Havránka tvoří. Nikdo z nich za své snažení nikdy nedostal ani korunu, odměnou jim jsou hlavně usmívající se tváře dětí. Tak ať máme v tom novém roce co nejvíc důvodů k úsměvům!

Máte také nějaké své PF? Hoďte ho Havránkovi do schránky, vystavíme je!

Začal v plavkách a končí v péřovkách…

Neděle 21. 12. 2008 připravil(a) katia

podzimní list z javoru… samozřejmě je řeč o podzimu 2008. S dětmi čas pádí tak děsivým tempem, že si někdy člověk ještě začátkem prosince ani neuvědomí, že by už asi měl vytáhnout zimní boty a uskladnit zahradní bazén. Naštěstí jsou tu děti, které se s gustem prodírají už dosti tlejícím listím, plní všechny kapsy kaštany, případně (ty nejedlé) pojídají, a tak vám mimoděk připomenou, jaká je právě sezóna. Přestože leitmotivem Havránkova podzimu bylo hřiště, přece jen jsme pár akcí stihli a dále v článku najdete jejich připomínku.