Přihlášky na školní rok 2014 – 2015

Neděle 24. 8. 2014 připravil(a) katia

Nová sezona v Havránku začíná 15. září – od 24. srpna se můžete hlásit do jednotlivých kurzů. Věnujte prosím pozornost pravidlům, některá se mírně změnila. Pravidla pro přihlašování: – Přednost mají dříve přihlášení. – Přihlašujte se prosím pomocí webového formuláře. Jen v případě, že nemáte přístup k internetu, ozvěte se konkrétní lektorce telefonicky. – První, […]

Úterní hernička se uzavírá

Úterý 22. 4. 2014 připravil(a) katia

Pro tento školní rok už od 22/4/2014 uzavíráme úterní odpolední herničku. Jak je zřejmé, všichni teď raději užíváme sluníčka venku a naše služba Katarínka, její dcerka Sárka i zatím bezejmenný budoucí přírůstek rovněž si sluníčko taky zaslouží! Moc Kátě děkujeme a těšíme se na další miminko!

Letos otvírá Havránek dvě volné herny

Středa 2. 10. 2013 připravil(a) katia

[caption id="attachment_1992" align="alignleft" width="200"]nechybí knihovnička [/caption]Od 1. října otevíráme kromě čtvrteční dopolední herny s Pavlou (9:30 – 11:00) ještě jednu volnou hernu pro nejmenší děti. Stará se o ni nově příchozí Katarína Nováková a těší se na všechny děti, které dávají přednost volné zábavě. Maminky mají možnost popít čaj nebo kávu a popovídat si. A kdo by měl chuť se potom ještě trochu protáhnout, může od 16 hodin přejít do tělocvičny Sokola na cvičení ASPV pro rodiče s dětmi.

POZOR: většina programu se na týden stěhuje do ASPV

Neděle 12. 2. 2012 připravil(a) info

cesta z Havránka do klubovny ASPVV týdnu od 13/2/12 se z technických důvodů všechny programy kromě jógy přesunují do nové klubovny ASPV Veltrusy (v budově Sokola – vstup zadem po venkovním schodišti, kočárky lze zaparkovat v šatně pod schodištěm).

Následující týden (od 20/2/12) jsou v našem okrese prázdniny a odpočívá i Havránek.

Věříme, že po prázdninách už budeme opět fungovat ve stávajících prostorách v kulturním domě, kde třeskuté mrazy minulých týdnů vyřadily z provozu toalety a kuchyňku.

Program sezony 2011-2012, nově s Yamahou!

Úterý 23. 8. 2011 připravil(a) katia

hudební školička Yamaha od září 2011 v RC HavránekNová Havránkova sezona začne v pondělí 19/9/2011 a potrvá do konce května 2012. Největší novinkou v nabídce je oblíbená hudební školička Yamaha, kterou u nás bude vyučovat Michaela Eremiášová. Dochází i k dalším změnám a úpravám programu a opět je tu prostor i pro vás, abyste přišli se svými nápady na pravidelné programy nebo akce.

Celý program přehledně popsaný a s vysvětlivkami najdete na zvláštní stránce. Určitě si všimnete i úprav cen – bez nich už bychom provoz za změněné nájemní smlouvy nedokázali udržet. Ve vstupném na Výtvarku nebo Barevné dopoledne je už samozřejmě započítán materiál, který s dětmi spotřebujeme při vyrábění. Ceny jazykových kurzů se pak nemění.

Veltruské slunce zazáří 10. července

Středa 30. 6. 2010 připravil(a) katia

Veltruské slunce 2010: plakát (pro celý plakát klikněte na sluníčko)V sobotu 10/7/10 od 11:00 do 17:00 se koná na nádvoří zámku Veltrusy první z akcí Veltruského kulturního léta 2010 pod názvem Veltruské slunce.

Na programu je sluníčková hra, dále atrakce pro děti – ať už pouťové jako trampolína a nafukovací skluzavka, anebo sportovní a dovednostní aktivity. Děti i dospělé čekají divadelní představení, vystoupení kapel The Bodytalks a Zlomzas a vystoupení „yoyerů“, kteří předvedou své kousky s jojem. Ćekejte také jarmareční stánky, prodej dětských hraček i knížek, výtvarné a řemeslné dílničky, ale i občerstvení včetně čajového degustačního stánku Huberta Hátleho a stánku s kávou.

Podrobnosti dále.

Podzimní sezona začala

Čtvrtek 18. 9. 2008 připravil(a) katia

Jurášovi se v Havránkovi líbíV polovině září se rozběhla další, v pořadí třetí podzimní sezona v Havránku. Některé kurzy se trochu mění, mění se i jejich časy, a tak doporučujeme podívat se do rubriky „Pravidelné programy“ na těchto stránkách. Nově budeme také na stránkách aktualizovat program výtvarky, abyste měli přehled, co se pro vás chystá.

Dále v článku pak najdete stručný přehled plánovaných akcí a souhrn změn na webových stránkách. Ty se snad vyplatí prozkoumat. Své případné komentáře a poznámky pište prosím přímo k článkům, nebo do Havránkova fóra.