Prázdninový projekt – dopolední hrátky s hudbou a tancem

Úterý 30. 6. 2015 připravil(a) katia

Pro děti od 3 do 7 let jsme připravili nový prázdninový projekt Letem světem za zvířetem. Zúčastnit se ho mohou případně i mladší, ovšem vždy v doprovodu dospělé osoby. Projekt se koná v posledním červencovém týdnu pod vedením Míši Eremiášové, hudební pedagožky, kterou také znáte z našich kurzů Yamaha class. Každé dopoledne prožijeme malé dobrodružství […]

POZOR: většina programu se na týden stěhuje do ASPV

Neděle 12. 2. 2012 připravil(a) info

cesta z Havránka do klubovny ASPVV týdnu od 13/2/12 se z technických důvodů všechny programy kromě jógy přesunují do nové klubovny ASPV Veltrusy (v budově Sokola – vstup zadem po venkovním schodišti, kočárky lze zaparkovat v šatně pod schodištěm).

Následující týden (od 20/2/12) jsou v našem okrese prázdniny a odpočívá i Havránek.

Věříme, že po prázdninách už budeme opět fungovat ve stávajících prostorách v kulturním domě, kde třeskuté mrazy minulých týdnů vyřadily z provozu toalety a kuchyňku.

Vánoční jarmark a Havránek kolem Vánoc

Středa 9. 12. 2009 připravil(a) katia

plakát na vánoční jarmarkHavránkův program pro děti završíme letos jarmarkem (pořádaným jako v minulých letech spolu se ZŠ a MŠ Veltrusy) ve středu 16/12/09 ráno od 10 do 12 a odpoledne od 14 do 18 hod. Můžete si přijít prohlédnout výrobky dětí a v případě Havránka i maminek a také si sami zkusit něco vytvořit. Prodávat se bude také něco k zakousnutí a k dispozici budete mít jako obvykle čaj. V 16:00 hodin začínají vystoupení dětí.

Vánoční prázdniny zahajujeme v Havránku v pondělí 21/12/2009 a končí 4/1/2010. Pokud máte zájem uspořádat si v tu dobu u nás setkání dětí, můžete se ozvat. Po dobu prázdnin bude v okně k nahlédnutí Havránkův veltruský betlém, do něhož můžete přidat vlastní postavičky a další prvky (pokud nám pošlete fotky). Pěkný zbytek adventu a krásné svátky!