Rubrika: aktuálně


Nový web: rchavranek.cz

Čtvrtek 2. 3. 2023 připravil(a) info

Rodinné centrum Havránek z Veltrus má nový web na nové doméně!   www.rchavranek.cz   Tento web zůstává pouze jako archivní a nebude dále aktualizován.  

Přihlášky na školní rok 2014 – 2015

Neděle 24. 8. 2014 připravil(a) katia

Nová sezona v Havránku začíná 15. září – od 24. srpna se můžete hlásit do jednotlivých kurzů. Věnujte prosím pozornost pravidlům, některá se mírně změnila. Pravidla pro přihlašování: – Přednost mají dříve přihlášení. – Přihlašujte se prosím pomocí webového formuláře. Jen v případě, že nemáte přístup k internetu, ozvěte se konkrétní lektorce telefonicky. – První, […]

Díky prvním dárkyním v projektu Spolu pro MC

Pátek 23. 5. 2014 připravil(a) katia

může se polepšit?Jakmile RC Havránek zveřejnil svůj seznam potřeb v rámci projektu Spolu pro MC, ozvaly se první dvě dárkyně a dlouhodobé podporovatelky Havránka.

Vendy Škvorová nám zakoupila hned tři knížky od Jiřiny Bednářové. Hodně je využijeme v Hrátkách se školkáčky a v Předškolákovi – děti na nich zkoušejí zábavná grafomotorická cvičení přes stíratelnou folii, takže knížky se dají používat velmi dlouho. Už dříve nám Vendy příležitostně věnovala několik knížek pro nejmenší, je tedy naší stálou podporovatelkou. Moc si toho vážíme.

Úterní hernička se uzavírá

Úterý 22. 4. 2014 připravil(a) katia

Pro tento školní rok už od 22/4/2014 uzavíráme úterní odpolední herničku. Jak je zřejmé, všichni teď raději užíváme sluníčka venku a naše služba Katarínka, její dcerka Sárka i zatím bezejmenný budoucí přírůstek rovněž si sluníčko taky zaslouží! Moc Kátě děkujeme a těšíme se na další miminko!

POZOR: většina programu se na týden stěhuje do ASPV

Neděle 12. 2. 2012 připravil(a) info

cesta z Havránka do klubovny ASPVV týdnu od 13/2/12 se z technických důvodů všechny programy kromě jógy přesunují do nové klubovny ASPV Veltrusy (v budově Sokola – vstup zadem po venkovním schodišti, kočárky lze zaparkovat v šatně pod schodištěm).

Následující týden (od 20/2/12) jsou v našem okrese prázdniny a odpočívá i Havránek.

Věříme, že po prázdninách už budeme opět fungovat ve stávajících prostorách v kulturním domě, kde třeskuté mrazy minulých týdnů vyřadily z provozu toalety a kuchyňku.

Ve Veltrusích vítězí nad dětmi pizza

Úterý 28. 6. 2011 připravil(a) info

děti převálcovala ve Veltrusích pizzaZatímco dopoledne do Havránka dorazily tři paní z Velkých Přílep, aby načerpaly zkušenosti a inspiraci pro zřízení vlastního rodinného centra, večer 27/6/11 zastupitelé rozhodli o výpovědi Havránka z budovy. Namísto neziskového občanského sdružení totiž pronajmou prostory, kde Rodinné centrum Havránek (RCH) více než pět let působilo, fyzické osobě za účelem zřízení občerstvovacího zařízení. Jiné prostory přitom Havránkovi zastupitelé nenabídli.

RCH to ve výběrovém řízení na nájemce prostor kulturního domu ve Veltrusích u zastupitelů prohrálo na celé čáře. Po zhodnocení nabídek starosta rychle sečetl body a na oznámeném výsledku 73 : 28,5 ve prospěch záměru Petra Klimeše (podnikatelský záměr na výrobu a prodej pizzy) nic nezmění ani přesný dopočet, aby dal součet dohromady 100.

Prázdniny končí 3/1, miminka poprvé až 10/1

Neděle 2. 1. 2011 připravil(a) katia

Vánoční prázdniny v Havránku, podobně jako i jinde, končí nedělí 2/1/2011, od pondělka 3/1 opět začíná běžný provoz. Kdo jste se ale těšil na setkání a cvičení miminek, budeme muset vydržet ještě o týden déle, do 10/1. Přejeme všem návštěvníků,, ať se jim skvěle daří v novém roce a těšíme se na ně!!!